drukarnia cyfrowa

Druk zdjęć

gorąco polecamy i zachęcamy do skorzystania z możliwości wydruku zdjęć na papierach fotograficznych w różnych formatach i w przystępnych cenach. W ofercie mamy papier fotograficzny 255 g/m2 w wykończeniu błyszczącym lub satynowym. Dostępne rozmiary zdjęć zaczynają się od formatu 20×30 cm, poprzez standardowe 30×40 cm, 60×40 cm aż do maksymalnego formatu, który jest ograniczony szerokością urządzenia i wynosi 110 cm.

W celu lepszej prezentacji możemy zdjęcie nakleić na podłoże piankowe o grubości 5 mm.

Zdjęcia, które mają dla Ciebie wyjątkową wartość możemy zamienić na fotoobraz wydrukowany na płótnie i naciągnięty na sosnową ramę o grubości 2 cm. Dodatkową zaletą takiego sposobu prezentacji zdjęć jest całkowicie zasłonięta i niewidoczna rama. Maksymalny format zdjęcia na ramie wynosi 100×100 cm.

Wydruki są wykonywane atramentami pigmentowymi charakteryzującymi się m.in. doskonałym odwzorowaniem i wieloletnią trwałością barw oraz  brakiem szkodliwych substancji.

Przygotowanie do druku na papierze: prosimy o pliki JPG w żądanym rozmiarze i rozdzielczości nie większej niż 300 DPI.

Przygotowanie do druku na płótnie wraz z oprawą na ramie: prosimy o pliki JPG w żądanym rozmiarze powiększonym o 3 cm z każdej strony, który jest potrzebny na zawinięcie na ramie i rozdzielczości nie większej niż 300 DPI. 

Zamówienie można złożyć przez formularz na naszej stronie  lub wysłać mailem

X